Till starsidan
Till starsidan
Till starsidan
2021-07-29
Från och med idag häver vi bevattningsförbudet. Vi uppmanar dig samtidigt att vattna med försiktighet även i fortsättningen
Förbrukningen av dricksvattnet är nu stabil och därför väljer vi att släppa på bevattningsförbudet från och med torsdag 29 juli. Vi uppmanar alla att använda vattnet med försiktighet även i fortsättningen.
Läs mer om Från och med idag häver vi bevattningsförbudet. Vi uppmanar dig samtidigt att vattna med försiktighet även i fortsättningen

Personal på Kulturskolan

Om du behöver komma i kontakt med någon av oss lärare är du välkommen att höra av dig till någon av nedanstående e-postadresser.

Adam Dénes

undervisar i piano
adam.denes@forshaga.se

Profilbild på Anki Löwenhamn

Anki Löwenhamn

undervisar i sång, funktionsinriktad musikterapi (FMT),
sångensemble/kör och orkesterklass
annchristine.lowenhamn@forshaga.se

Profilbild på David Olsson

David Olsson

undervisar i gitarr, orkesterklass och ensemble
david.olsson@forshaga.se

Emanuel Blom

undervisar i träblås (vikarie)
emanuel.blom@forshaga.se

Profilbild på Evelina Falkelind

Evelina Falkelind

undervisar i dans
evelina.falkelind@forshaga.se

Profilbild på Fredrik Hedberg

Fredrik Hedberg

undervisar i violin och orkesterklass
fredrik.hedberg@forshaga.se

Johan Lundborg

undervisar i bleckblås
johan.lundborg@forshaga.se

Lovisa Fhinn

undervisar slagverk
lovisa.fhinn@forshaga.se

Profilbild på Marie Hettwer

Marie Hettwer

kontaktperson för kurverksamhet inom bild och form
marie.hettwer@forshaga.se

Dela denna information:

Tipsa en kompis

Sidan uppdaterad: av

Sidan uppdaterad:

2021-07-27