Till starsidan
Till starsidan
Till starsidan
2020-10-19
Fortsatta problem med trygghetslarmen
De störningar på trygghetslarm som vi haft under förra veckan har fortsatt. Problemet ligger i en fördröjning av larmen. Leverantören arbetar för att lösa problemet. Vid akuta fall kontakta SOS Alarm på 112.
Läs mer om Fortsatta problem med trygghetslarmen

Personal på Kulturskolan

Om du behöver komma i kontakt med någon av oss lärare är du välkommen att höra av dig till någon av nedanstående e-postadresser.

Anki Löwenhamn - undervisar i sång, funktionsinriktad musikterapi (FMT), sångensemble/kör och orkesterklass
E-post: annchristine.lowenhamn@forshaga.se

David Olsson - undervisar i gitarr, orkesterklass och ensemble
E-post: david.olsson@forshaga.se

Evelina Falkelind - undervisar i dans
E-post: evelina.falkelind@forshaga.se

Fredrik Hedberg - undervisar i violin och orkesterklass
E-post: fredrik.hedberg@forshaga.se

Gustaf Bohlin - undervisar i piano (tjänstledig)
E-post: gustaf.bohlin@forshaga.se

Johan Kunze - undervisar i bleckblås och orkesterklass
E-post: johan.kunze@forshaga.se

Lovisa Fhinn - undervisar slagverk
E-post: lovisa.fhinn@forshaga.se

Marie Hettwer - kontaktperson för kurverksamhet inom bild och form
E-post:marie.hettwer@forshaga.se

Pär Kunze - undervisar i träblås
E-post: par.kunze@forshaga.se

Samuel Olsson - undervisar i piano (vikarie)
E-post: samuel.olsson@forshaga.se

Dela denna information:

Tipsa en kompis

Sidan uppdaterad: 2020-09-30 av

Sidan uppdaterad:

2020-09-30