Till starsidan
Close
Till starsidan

Hjälpmeny

Till starsidan

Hjälpmeny

Personal på Kulturskolan

Om du behöver komma i kontakt med någon av oss lärare är du välkommen att höra av dig till någon av nedanstående e-postadresser.

Evelina Falkelind - undervisar i dans
E-post: evelina.falkelind@forshaga.se

Fredrik Hedberg - undervisar i violin och orkesterklass
E-post: fredrik.hedberg@forshaga.se

Marie Hettwer - undervisar i konst och bild
E-post:marie.hettwer@forshaga.se

Johan Kunze - undervisar i bleckblås och orkesterklass
E-post: johan.kunze@forshaga.se

Pär Kunze - undervisar i träblås
E-post: par.kunze@forshaga.se

Anki Löwenhamn - undervisar i sång, tvärflöjt, sångensemble/kör och orkesterklass
E-post: annchristine.lowenhamn@forshaga.se

David Olsson - undervisar i gitarr, orkesterklass och ensemble
E-post: david.olsson@forshaga.se

Gustaf Bohlin - undervisar i piano
E-post: gustaf.bohlin@forshaga.se

Gunde Pettersson - undervisar i orkesterklass
E-post: gunde.pettersson@forshaga.se


Dela denna information:

Tipsa en kompis

Sidan uppdaterad: 2019-09-13

Sidan uppdaterad:

2019-09-13

Forshaga kommun

Box 93

667 22 Forshaga

Telefon: 054-17 20 00