Till starsidan
Till starsidan
Till starsidan

Personal på biblioteken


Foto av Josefin Berger

Josefin Berger

Kulturchef
Forshaga och Deje bibliotek
E-post: josefin.berger@forshaga.se
Telefon: 054-17 20 05


Foto av Sara Carlsson

Sara Carlsson

Barnbibliotekarie
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, barnverksamhet, skolsamarbete, hemsida.
E-post: sara.carlsson@forshaga.se
Telefon: 054-17 22 22


Foto av Margaretha Gunnarsson

Margaretha Folke

Barnbibliotekarie
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, barnverksamhet, skolsamarbete, hemsida.
E-post: margaretha.folke@forshaga.se
Telefon: 054-17 23 56


Foto av Helena Hagelin

Helena Hagelin

Bibliotekarie
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, vuxenstuderande, inköp nya media.
E-post: helena.hagelin@forshaga.se
Telefon: 054-17 22 26


Foto av Sanna Kullander

Sanna Kullander

Bibliotekarie (föräldraledig)
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, mångfaldsfrågor.


Foto av Susanne Pettersson

Susanne Pettersson

Biblioteksassistent
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, kravärenden, talböcker, Boken-kommer.
E-post: susanne.pettersson@forshaga.se
Telefon: 054-17 22 21


Foto av Linda Rosenblad

Linda Rosenblad

Biblioteksassistent
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, iordningställande av nya media, tidskrifter.
E-post: linda.rosenblad@forshaga.se
Telefon: 054-17 23 33


Foto av Sanna Kullander

Sanna Ryberg

Biblioteksassistent (vikarie)
Forshaga och Deje bibliotek
Ansvar: Kundservice, mångfaldsfrågor.
E-post: sanna.ryberg@forshaga.se
Telefon: 054-17 23 61

 

Dela denna information:

Tipsa en kompis

Sidan uppdaterad:  av